PRODUKTY
 
česky english deutsch по-ру́сски
TopGrafika
Manažer roku 2015
01.01.2017ING. VÁCLAV VALTER ZÍSKAL OCENĚNÍ V SOUTĚŽI MANAŽER ROKU

            V letošním 23. ročníku prestižní manažerské soutěže MANAŽER ROKU 2015, jejíž výsledky byly slavnostně vyhlášeny ve čtvrtek 21. dubna v pražském Paláci Žofín za účasti prezidenta republiky Miloše Zemana, předsedy vlády Bohuslava Sobotky a významných hostů, se mezi 10 nejlepšími českými manažery umístil Ing. Václav Valter, předseda výrobního družstva Kovodružstvo Strážov.

            Hodnotitelská komise soutěže vybrala celkem 70 finalistů letošního ročníku MANAŽERA ROKU, mezi nimiž se umístilo také šest zástupců výrobních družstev. Národní komise soutěže zvolila Ing. Václava Valtera  Manažerem odvětví v odvětví Hutní a kovodělné výrobky a rovněž jej zvolila do žebříčku TOP 10 mezi deset nejlepších manažerů roku 2015.

            Představitelé výrobních družstev jsou v soutěži MANAŽER ROKU dlouhodobě úspěšní, což je dáno jejich výbornými výsledky v hodnocených oblastech, mezi které patří makroekonomické ukazatele, produktivita práce, přidaná hodnota, ale i manažerské a charakterové vlastnosti finalistů.

            Umístění v soutěži MANAŽER ROKU je pro představitele výrobních družstev velkým úspěchem, neboť soutěž má precizní systém objektivního hodnocení uchazečů, kteří musí odpovídat přísným kritériím. Soutěžící, který se nemůže nominovat sám, je hodnocen dvoukolově a to dvěma nezávislými komisemi. „Soutěž Manažer roku je soutěží, kde se dělá vyhodnocení nejdůsledněji, nejnáročněji a dělá se s nejvyšším stupněm eliminace osobních vlivů,“ uvedl JUDr. Rostislav Dvořák, předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev (SČMVD) a předseda Řídícího výboru soutěže.